Jest lato 2020 r. Właśnie oddaliśmy do druku moją najnowszą książkę. Ten podręcznik jest wyjątkowy, bo składa się z materiałów na różny temat, które w formie plików pdf dostawali uczestnicy Klubu AD w latach 2018 – 2020.

Zdecydowaliśmy się wydać je drukiem z kilku powodów.

  • Nie każdy był w Klubie AD przez cały czas jego funkcjonowania, więc może chcieć uzupełnić sobie wiedzę.
  • Ci, którzy mają te newslettery już w formie pdf mogą chcieć posiadać też coś “trwałego” w ręku, a nie zagubionego gdzieś na twardym dysku ;). A poza tym na pamiątkę.
  • Osoby, które z jakichś powodów nie były w Klubie AD teraz też mogą skorzystać z niektórych materiałów.
  • Jako zachętę do zapisywania się do Akademii Agnieszki Drummer, bo w ramach AAD wszyscy w dalszym ciągu będą korzystać z dobrych i różnorodnych materiałów do nauki udostępnianych online.

Książka dostępna jest wyłącznie na stronie Wydawnictwa AD, czyli tu:  https://wydawnictwoad.pl/ 

Wszystkie teksty zostały ponownie zredagowane i doszlifowane (tak, tak, jeszcze było trochę literówek itp. wpadek, nikt nie jest doskonały!). Książka została pięknie złożona do druku i umiejętnie uzupełniona pasującymi ilustracjami. Jest po prostu śliczna, poza tym, że to 400 stron pożytecznej wiedzy dla każdego, kto uczy się niemieckiego.

Tą książką przekraczam magiczną granicę, bo to jest moja wydana książka nr 21. Aż samej mi w to trudno uwierzyć.

Oto treść wstępu do książki:

Niemiecki bezstresowo i ciekawie – próbny wydruk prosto z drukarni:

Aktualizacja 1 października 2020

Prawie cały nakład książki został wyprzedany. Książka najwyraźniej bardzo się Wam spodobała :). Ostatnich kilka egzemplarzy pozostało w rezerwie na “specjalne okazje” typu nagrody w konkursach.  Dodruk na razie nie jest przewidywany. Aby dostawać dalsze tego typu fajne, kształcące i zrozumiałe materiały warto zapisać się do Akademii AD.