Zastanawiasz się nad możliwościami współpracy ze mną?

Przeczytaj i ewentualnie skontaktuj się!

 

Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Drummer. Jestem lektorką niemieckiego, wykładowcą akademickim, tłumaczką, autorką kilkudziesięciu bestsellerowych podręczników, na Facebooku prowadzę największą polską stronę o niemieckim (ponad ĆWIERĆ MILIONA fanów). Skoro już tu jesteś, to chciałabym podzielić się z Tobą tym, co może okazać się dla Ciebie dużą wartością - moim doświadczeniem i pozytywnym podejściem do niemieckiego i jego nauki. Jeżeli chcesz otrzymać ode mnie świetne bezpłatne materiały do nauki niemieckiego, zapisz się na mój newsletter.

Newsletter

Nie zawsze wszystko można zrobić samemu…

… lub nie zawsze ma się na to czas.

Dlatego od wielu lat współpracuję z różnymi ludźmi nad różnymi projektami. Efekty takiej współpracy są z reguły świetne, co dwie głowy to nie jedna. Wiele się nauczyłam współpracując z innymi i zawsze jestem otwarta na kolejne ciekawe przedsięwzięcia, mam też sama wiele pomysłów.

Być może Ty możesz zrobić coś dla mnie

Jeśli potrafisz dobrze, prosto i zrozumiale tłumaczyć zawiłości języka niemieckiego lub angielskiego (oczywiście zakładam też, że bezbłędnie), to daj znać, może moglibyśmy np. współpracować nad  tworzeniem materiałów dydaktycznych.

Być może ja mogę zrobić coś dla Ciebie

Od wielu lat wygłaszam wykłady (np. na szkoleniach, konferencjach i kongresach) na różne tematy związane z językiem niemieckim, jego nauczaniem i uczeniem się. Publikuję też czasem materiały w czasopismach itp.

Albo:

Wypełnij formularz dot. współpracy i skontaktuj się ze mną!

2 + 3 =