Naprawdę rozumiem, że moje materiały do nauki mogą się trochę mylić, tzn. co jest czym, co, jak, dlaczego i kiedy (i oczywiście też “za ile” ;)), dlatego przygotowałam tu krótkie zestawienie.

 

Po pierwsze – NEWSLETTER

 

To praktycznie darmowe materiały dla każdego, kto uczy się niemieckiego lub się nim po prostu interesuje. Ten projekt rozpoczęłam jeszcze w 2016 roku i od tej pory ilość czytelników systematycznie wzrasta – co mnie oczywiście ogromnie cieszy. Każdy autor chce “być czytany”. W 2017 roku miałam całkiem spore przerwy w tworzeniu nowych materiałów, ale wszystko wskazuje na to, że teraz już jest lepiej. A będzie jeszcze lepiej.

Dostaję dosłownie setki maili z podziękowaniami.

Newsletter to idealna opcja, żeby mnie w ogóle poznać i zobaczyć, czy (a raczej: dlaczego) warto się ze mną uczyć.

PS

Tak, od marca 2018 r. postanowiłam pobierać symboliczną Opłatę Techniczną, bo techniczne “ogarnięcie” tego wszystkiego zaczęło mnie przerastać zarówno finansowo jak i czasowo. A chcę dalej pisać i wiem, że Wy też chcecie to dostawać.

Każdy, kto zapisze się na bezpłatny newsletter, dostaje wszystkie materiały automatycznie w tej samej kolejności.

Odpowiadając na Wasze częste pytania: nie, nie wysyłam nikomu zaległych newsletterów, nic też nie poradzę na to, że gubią się Wam w spamie albo w ogóle nie dochodzą (bo np. onet.pl czy wp.pl często generalnie odrzucają moje maile jako spam, więc nawet nie macie możliwości decyzji – zostaje ona podjęta za Was ;)). Po prostu nie mam czasu się tym zajmować, cała wysyłka jest w pełni zautomatyzowana, a ja zajmuję się m.in. pisaniem nowych materiałów. 

Najlepsze  newslettery zostały wydane w formie książki, i można ją zamówić tu: www.wydawnictwoAD.pl.

Po drugie – KLUB AD 

 

To elitarna grupa tych z Was, którzy chcą:

  • dostawać więcej materiałów
  • dostawać lepsze materiały (tu np. spis materiałów z 2018 r.)
  • mieć pewność, że dostaną wszystkie materiały
  • nie płacić Opłaty Technicznej (wszyscy Klubowicze są z niej zwolnieni)
  • mieć dostęp do nagrań moich wykładów dla wszystkich, również wszystkich z poprzednich lat
  • brać udział w zamkniętych wykładach tylko dla Klubowiczów (w miesiącach przynależności do Klubu)
  • dostawać czasem jakieś “bonusy
  • mieć zniżki na wiele produktów (np. testy, przypominajki)

… i którzy są skłonni zapłacić za to bardzo niewielką składkę klubową.

KLUB AD jest niejako “wyższym stopniem” newslettera, ale go nie zastępuje. Zdarza się, że czytelnicy bezpłatnego newslettera dostają materiały, których nie dostają klubowicze. A materiałów klubowych nie dostają subskrybenci newslettera. Krótko mówiąc najbardziej opłaca się być na obu listach: na liście, której i tak wysyłam darmowe materiały oraz na tej elitarnej liście Klubowej.

KLUB AD jest znacznie mniej zautomatyzowany od bezpłatnego newslettera. Ten, kto zapisze się od lutego, nie dostanie materiałów ze stycznia, a kto zapisze się od marca, nie dostanie materiałów ani ze stycznia ani z lutego. Za to zapisując się 31 marca dostaniesz oczywiście jeszcze wszystkie marcowe materiały. KLUB AD “funkcjonuje” na zasadzie miesięcznej, czyli zupełnie inaczej niż newsletter, bo czytelnicy newslettera wszyscy dostają po kolei to samo.

Wiem, że może to brzmieć trochę skomplikowanie, ale zdecydowałam się na taką właśnie strategię i się jej konsekwentnie trzymam.

Do KLUBU AD możesz się zapisać w każdej chwili, ale jeśli nosisz się z tą myślą, to im wcześniej, tym lepiej dla Ciebie, bo tym szybciej skorzystasz z większej ilości materiałów.

Uwaga! – KLUB AD przestał istnieć w 2020 r., w jego miejsce powstała jeszcze lepsza Akademia AD 🙂 

Po trzecie – Metoda AD

 

To mój autorski, spójny, niesamowicie konsekwentny i zrozumiały kurs niemieckiego online dla początkujących od A do Z, który znajdziesz tu: www.metodaAD.pl

Teoretycznie Metoda AD nie ma nic wspólnego ani z newsletterem ani z KLUBEM AD poza tym, że ja jestem autorką tego wszystkiego i mam swoje oryginalne “łopatologiczne” podejście do nauczania niemieckiego. Od dziesięcioleci szukam “idealnego sposobu”, w jaki sposób jak najprościej, najszybciej, najskuteczniej, najmniej stresująco i z poczuciem natychmiastowego sukcesu nauczyć się (a właściwie: Was) niemieckiego. Ten kurs jest właśnie taką próbą :). Wiele osób już z niego skorzystało i mówię Wam: warto. Mówią o tym także uczniowie. Pierwsze lekcje są bezpłatne, więc każdy może bez zobowiązań zobaczyć, jak to “działa”. Więcej informacji o kursie Metoda AD znajdziecie TU).