Codziennik niemiecki?

Pod choinkę kupujemy prezenty: rodzinie, przyjaciołom… Czasem także sobie.

Jeśli uczysz się języka niemieckiego – a pewnie się uczysz, skoro tu jesteś i to czytasz – to idealnym prezentem będzie dla CIEBIE “Codziennik niemiecki”.

Czym jest CODZIENNIK NIEMIECKI?

To dość gruba książka (ma starczyć na cały rok) zawierająca dwa duże działy. Pierwsza część to kalendarium od 1 stycznia do 31 grudnia, czyli rodzaj kalendarza. Ale nie jest to zwykły kalendarz, tylko zachęta do uczenia się danego dnia. Jak już zaczynamy się uczyć, to się uczymy, prawda? A ile razy zdarzyło Ci się, że chciałaś/-eś zacząć się uczyć i jakoś do tego nie doszło? Bo tak czasami nawet nie wiadomo od czego zacząć.

Zaczynaj więc każdego dnia od Codziennika! W tej pierwszej części znajdziesz masę różnych fajnych informacji – ciekawostek, rad, statystyk, dowcipów, przysłów, cytatów sławnych ludzi itd. itp. To kopalnia ciekawostek o niemieckim i przydatnostek do niemieckiego. Ale przede wszystkim właśnie zachęta do nauki.

Druga część codziennika jest nie mniej ważna. Tym razem Ty “tworzysz”, a ja tylko stwarzam ramy. A co tworzysz? Swój własny osobisty plan nauki. Znajdziesz tu 52 strony z podziałem na każdy dzień każdego tygodnia i Twoim zadaniem jest zaplanowanie sobie każdego tygodnia nauki niemieckiego. Mało tego, kolejne 52 strony rozliczają Cię z tego, czy ten swój własny plan wykonałaś/-eś. To mobilizuje.

Do jakiego poziomu niemieckiego jest CODZIENNIK NIEMIECKI?

Do każdego. To nie jest podręcznik, tylko narzędzie organizujące pracę i postęp nauki. Z Codziennika skorzysta dosłownie każdy uczeń. To również idealny prezent dla kogoś uczącego się niemieckiego, nie tylko dla siebie.

Codziennik niemiecki na 2017 rok?

Nie. To jest codziennik na dowolny rok. Po prostu na cały rok, czyli 365 dni. I to nie wszystko. Nawet poszczególne dni nie mają stałych dat, daty wpiszesz sobie sam/-a. Możesz więc rozpocząć nie tylko akurat 1 stycznia lecz także każdego innego dnia roku.

Gdzie kupić Codziennik?

We wszystkich dobrych księgarniach, jak to się ładnie mówi. Można też zamówić bezpośrednio na stronie wydawnictwa (KLIKNIJ TU, znajdziesz tam też fragment książki). Jeśli ktoś mieszka za granicą, to polecam allegro lub księgarnie internetowe, które znajdziecie tu (KLIK).

Codziennik angielski?

A jeśli znamy kogoś, kto się uczy angielskiego?  To sprezentujmy mu CODZIENNIK ANGIELSKI!

Jeśli uczysz się zarówno niemieckiego jak i angielskiego, to spokojnie możesz sobie kupić oba codzienniki, bo mimo, że ich struktura jest identyczna, to zawierają oczywiście zupełnie co innego.

Jednym z bardzo częstych postanowień noworocznych jest nauka języka obcego. Codzienniki pomogą Ci realizować to postanowienie systematycznie i konsekwentnie. No i przede wszystkim miło, z pozytywną energią.

Za rok sam/-a zobaczysz, jaki świetny efekt to dało!