Klub Agnieszki Drummer zakończył działalność 31 maja 2020 r.

W jego miejsce od 1 października 2020 ruszył jeszcze lepszy projekt: Akademia Agnieszki Drummer (kliknij TU, żeby dowiedzieć się więcej!).

A co się dawniej działo w Klubie AD?

Poczytaj:

Klub Agnieszki Drummer – Klub AD

Tysiące uczących się niemieckiego subskrybuje mój bezpłatny newsletter, czyli darmowe materiały do nauki. Przygotowywanie tych materiałów zajmuje mi oczywiście sporo czasu, ale robię to chętnie, bo naprawdę lubię pomagać ludziom w nauce i bardzo motywują mnie liczne podziękowania i pochwały ;). Cieszę się, że to co robię, robię dobrze.

Od drugiej połowy 2016 i przez cały 2017 rok eksperymentowałam z wyglądem i zawartością newsletterów i uczyłam się, jak technicznie dotrzeć do tak wielkiej grupy zainteresowanych. Miałam też spore, wręcz kilkumiesięczne, przerwy spowodowane różnymi prywatno-rodzinnymi zawirowaniami.

Od 2018 oprócz bezpłatnych newsletterów istnieje także Klub Agnieszki Drummer – czyli Klub AD.

Co to jest Klub AD?

To lista osób, które uczą się niemieckiego (lub po prostu interesują się niemieckim) i chciałyby regularnie dostawać rozszerzoną wersję newsletterów, a nie tylko ich podstawową, bezpłatną wersję.

Każdy zapisany do klubu dostaje dwa “wypasione” newslettery miesięcznie, zawsze dziesiątego i dwudziestego każdego miesiąca.  Oprócz tego czasem jakiś bonus – niespodziankę. Klubowicze mają też nieograniczony dostęp do wszystkich niedzielnych webinarów, wiele zniżek na różne rzeczy (np. testy czy przypominajki do niemieckiego). Dodatkowo organizuję też zamknięte webinary wyłącznie dla Klubowiczów :). Spotykamy się w większość pierwszych niedziel miesiąca o godz. 21.30, czyli pół godziny po zakończeniu głównego webinaru dla wszystkich. W tym ekskluzywnym, znacznie mniejszym gronie, będę odpowiadam na Wasze konkretne pytania, radzę Wam w Waszych konkretnych problemach itp.

Szczerze mówiąc generalnie opłaca się być na obu listach – tej otrzymującej bezpłatne materiały (bo dlaczego nie?) oraz tej płatnej (bo klubowicze dostaną po prostu dużo więcej za naprawdę małą “składkę klubową”).

Oczywiście, jeśli ktoś nie od samego początku dowiedział się o klubie i nie zapisał się do niego, to może zakupić sobie archiwalne materiały tu w sklepie na tej stronie internetowej. Jeden newsletter w wersji rozszerzonej , czyli takiej “klubowej” kosztuje 24,50 zł.

Wiem, że mam spore grono fanów, które “w ciemno” chciały opłacić swoje członkostwo w moim Klubie. Ale otwierając Klub AD w styczniu 2018 roku z góry zaplanowałam wszystkie tematy, żeby chętni nie mieli jednak poczucia kupowania “kota w worku”. Jakie tematy poruszałam więc w 2018 roku?

Jak się wypisać z  Klubu AD?

Twoje członkostwo kończy się automatycznie ostatniego miesiąca Twojej przedpłaty. Jeśli nie zapłacisz za kolejny miesiąc lub miesiące, to po prostu przestaniesz dostawać moje płatne materiały (ale jeśli pozostaniesz – a mam taką nadzieję – na głównej bezpłatnej liście, to oczywiście w dalszym ciągu będziesz dostawać wszystko, co i tak rozsyłam za darmo). Nie przewiduję zwrotów pieniędzy za przedpłatę półroczną lub roczną, gdybyś chciał/-a zrezygnować wcześniej.

Jaką mam  gwarancję, że dostanę opłacone materiały?

Faktycznie, niektóre Wasze skrzynki mailowe z góry odrzucają moje wiadomości jako spam (szczególnie często zdarza się to w domenie wp.pl, ale nie tylko). Dlatego materiały będą gotowe do pobrania tu na mojej stronie, a Ty dostaniesz hasło dostępu do nich.

Maile dotyczące płatności na szczęście nigdy nie giną w spamie, dlatego zostanie członkiem Klubu AD jest też rozwiązaniem problemu dla tych z Was, do których nie mam szans dotrzeć bezpłatnymi materiałami.

W przypadku problemów zawsze możesz napisać na adres kontakt@agnieszkadrummer.pl

Czym KLUB AD różni się od METODY AD?

  • Metoda Agnieszki Drummer (www.metodaad.pl) to spójny, wyjątkowo konsekwentny i niesamowicie skuteczny kurs niemieckiego online od początku. Obliczony jest na ok. rok nauki.
  • KLUB AD jest jego świetnym uzupełnieniem, powtórką, kontynuacją i wzbogaceniem, a także rozszerzeniem zarówno dla całkiem początkujących jak i dla osób bardziej zaawansowanych.
  • Koniecznie przeczytaj o różnicach tu (KLIK)
 
Co piszą Klubowicze?
Na Facebooku zapytałam po kilku miesiącach działalności Klubu AD:

A od którego miesiąca TY zaczniesz korzystać z materiałów klubowych? 🙂

Najlepiej od dziś  🙂