Często zadawane pytania

Darmowy podgląd
Najpierw trzeba Witaj na Kursie Niemieckiego dla Opiekunek! przed oglądania tej lekcji

♥ Czy mogę przerobić kurs szybciej niż w trzy miesiące?

Nie. Kurs jest zaplanowany i przygotowany specjalnie tak, żeby skłonić Cie do systematycznej pracy i ma zapobiegać ewentualnym akcjom typu “nauczę się w trzy dni”.

♥ Czy mogę przerabiać kurs dłużej niż trzy miesiące?

Tak. Teoretycznie możesz go przerabiać dowolnie długo, ale naprawdę nie polecam rozwlekania kursu w nieskończoność. Lepiej uczyć się niewiele, ale systematycznie.

♥ Czy mogę robić przerwy, czy też muszę zawsze przerabiać jedną lekcję co dwa dni?

Możesz robić sobie dowolnie długie przerwy, w życiu zdarzają się najróżniejsze nieprzewidywalne sytuacje, wiadomo.

♥ Czy kurs można sobie wydrukować?

Nie, ten kurs jest dostępny wyłącznie online, czyli w internecie. Jednak bardzo doradzam Ci pisać sobie jak najwięcej w zeszycie.

♥ Czy planowana jest kontynuacja kursu?

Szczerze mówiąc nie wiem. Nie podjęłam jeszcze decyzji.

♥ Na jakich urządzeniach mogę przerabiać kurs?

Na każdym urządzeniu, które ma połączenie z internetem (komputer, tablet, smartfon). System zapamiętuje, które lekcje już przerobiłaś, więc możesz część robić np. na komputerze, a część na smartfonie. Wystarczy się zalogować.

♥ Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu masz tak długo, jak długo będziesz go przerabiać. Niektórzy z jakichś powodów nie kończą kursu w trzy miesiące, tylko np. w cztery czy nawet pięć. Gdy więc zakończysz cały kurs, to tracisz do niego dostęp. ALE jeśli chcesz lub potrzebujesz, to możesz wykupić sobie dowolnie długi dalszy dostęp do tego kursu za symboliczne 6 zł miesięcznie.

♥ Czy jeśli uczę się już z tego kursu dla opiekunek, to czy opłaca się też przerabiać lekcje metodą AD (www.metodaAD.pl)?

Dobre pytanie. Jeśli na serio chcesz dobrze nauczyć się niemieckiego, porządnie i konsekwentnie, to zapraszam. Kurs dla opiekunek napisany jest wyłącznie pod potrzeby tej właśnie pracy, w metodzie AD po prostu nauczysz się ogólnego niemieckiego. Metoda AD to znacznie obszerniejszy kurs, najlepiej sama zobacz, co to jest, pierwsze lekcje i tak są bezpłatne.

 

Powrót do:Kurs niemieckiego dla opiekunek osób starszych > Wstęp