METODA AGNIESZKI DRUMMER (Metoda AD)

Wszystkie lekcje mAD zebrane w kilka osobnych odcinków. UWAGA! Warunkiem przerabiania kolejnych lekcji jest przerobienie poprzednich!!!
Metoda Agnieszki Drummer to mój najobszerniejszy, najdokładniejszy, najbardziej konsekwentny kurs niemieckiego online dla początkujących.
Dotychczas można przerabiać ten kurs tam: www.metodaAD.pl, ale w tamtym portalu już nie można się rejestrować i nie można odzyskać hasła, jeśli się je straci. Dlatego wszystkie lekcje są już przeniesione TUTAJ.
Jeśli więc uczysz się już TAM (www.metodaAD.pl), to kontynuuj tam (choć niedługo i tak będę przenosić wszystkich z tamtego systemu do tego tutaj), a jeśli dopiero zaczynasz od początku, to zacznij od razu TU. Cena tam i tu jest identyczna.
JESZCZE RAZ PRZYPOMINAM, ŻE NIE DA RADY PRZEROBIĆ ŻADNEJ NASTĘPNEJ LEKCJI, JEŚLI NIE PRZEROBIŁO SIĘ POPRZEDNIEJ. Po prostu dostęp do kolejnych lekcji jest zablokowany (nawet, jeśli za nie zapłacisz!) Ten kurs napisany jest z taką absolutną konsekwencją, że po prostu nie da się go przerabiać nie od początku, bo inaczej nie będziesz wiedzieć, czego w kolejnych lekcjach wymagam z poprzednich lekcji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16