Wiele osób zastanawia się, czy bardziej opłaca się korzystać z Pakietu S czy z Pakietu L Akademii AD.

Pakiet S, kosztujący tylko 30 zł rocznie, przeznaczony jest dla osób, które “tylko trochę” interesują się językiem niemieckim i/lub z jakichś powodów nie chcą zainwestować w swoją naukę więcej. W ramach pakietu S otrzymujesz na swój adres mailowy różne materiały (co ok. 10 dni). Tych materiałów jest w sumie ok. 50, gdy dostaniesz wszystkie, to po prostu przestajesz je dostawać.

Pakiet L to dużo, dużo więcej. Zawiera w sobie cały Pakiet S, a oprócz tego oferuje dużo innych ciekawych materiałów.  Składka roczna wynosi w promocji tylko 199 zł (zamiast 400 zł).

W ramach Pakietu L masz dostęp do dedykowanej strony z wieloma materiałami premium (newslettery, specjalne serie tematyczne, nagrania mp3, wykłady, nagrania wykładów i slajdy do pobrania, archiwum dawniejszych wykładów, kody rabatowe…).

Ta dedykowana strona dla pakierów L i XL jest w każdym kwartale NOWA. To znaczy zapisując się np. w trzecim kwartale roku, powiedzmy dopiero 15 września, dostaniesz dostęp do wszystkich materiałów premium z całego bieżącego kwartału (czyli z lipca, sierpnia i września). Oczywiście możesz się zapisać dopiero w październiku, ale przez to nie będziesz mieć dostępu do materiałów z trzeciego kwartału (bo zaczynasz swój abonament dopiero od czwartego kwartału). Krótko mówiąc: im szybciej ktoś się zapisze, tym więcej zyskuje.